Odchudzanie krok po kroku - poradnik

Chwilowo niedostępny

Format: eBook / PDF, Liczba stron: 40

ODCHUDZANIE KROK PO KROKU - PRAKTYCZNE PORADY. CO JEŚĆ, A CZEGO UNIKAĆ?

eBook „Odchudzanie krok po kroku” to duża dawka rzetelnej wiedzy skierowana do wszystkich osób chcących zdrowo i trwale schudnąć oraz do tych, którzy chcą się po prostu zdrowo odżywiać. Zobacz jak proste może być odchudzanie jeżeli zastosujesz się do bezpiecznych i sprawdzonych zasad. 

Poradnik w sposób prosty i czytelny przybliża zasady racjonalnego odżywiania się. Nie opisuje żadnych „diet cud” oraz „eliksirów na odchudzanie” tylko zawiera proste i przydatne wskazówki w codziennym życiu oraz wiele dietetycznych ciekawostek, dzięki którym uporządkujesz wiedzę na temat zdrowego odżywiania się oraz uzyskasz cenne informacje na temat bezpiecznego odchudzania.

Dzięki wielu ilustracjom poradnik jest czytelny i zrozumiały dla każdego, a wiedza w nim zawarta pozwoli Ci zastosować zdrowsze i lepsze wybory żywieniowe w życiu codziennym.

Spis treści:

 • Dieta – wygraj walkę ze zbędnymi kilogramami! /6
 • Podstawowe zasady /7
 • Pełnowartościowe białko / 11
 • Źródła tłuszczu w pożywieniu /13
 • Produkty o dużej zawartości błonnika pokarmowego / 16
 • Owoce i warzywa / 17
 • Zawartość sodu w wybranych wodach mineralnych / 21
 • Sól kuchenna / 22
 • Przygotowuj posiłki w odpowiedni sposób! /27
 • Dodawanie przypraw -wskazówki /28
 • Co możesz jeść z czystym sumieniem, a co jest raczej niewskazane? /29
 • Ogólne zasady w skrócie /33
 • Pomocne jednostki miar domowych /35

O portalu i poradnikach dietto.pl

Portal edukacji żywieniowej dietto.pl powstał w 2010 roku. Od tego czasu dzielimy się wiedzą publikując wysokiej jakości artykuły na temat prawidłowej diety, zdrowia oraz zdrowego stylu życia. Na naszym portalu swoje porady zamieszczają najlepsi eksperci.

Poradniki żywieniowe to wiedza „w pigułce” oraz treści niepublikowane nigdzie indziej. Omawiają najważniejsze zagadnienia z zakresu odchudzania, zdrowej diety czy też żywienia w chorobach dietozależnych.

Poradniki żywieniowe to propozycja dla wszystkich osób, które chcą uzyskać rzetelną i sprawdzoną wiedzę oraz oszczędzić czas na szukanie i testowanie na własnej skórze informacji z niesprawdzonych źródeł internetowych.

Natychmiastowa wysyłka na Twój adres email!


O autorze:
Emilia Sienkiewicz – dietetyk kliniczny

Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w poradni Dietomedica. Absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Specjalistka w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób żywieniowo-zależnych. Współzałożycielka i redaktor portalu edukacji żywieniowej dietto.pl. Posiada uprawnienia pedagogiczne (ukończone studia podyplomowe). Prywatnie mama dwójki chłopców.

 

Zobacz inne poradniki:

dietomedica_cholesterol_okladka_wizual2 dieta płodności okładka poradnika

Bezpłatny poradnik - pobieranie

 Odchudzanie krok po kroku - praktyczne porady

Prosimy o podanie swojego adresu email. Poradnik wyślemy bezpośrednio na ten adres.
WYŚLIJ
Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości. Twój email będzie chroniony,  nie wysyłamy spamu, nie udostępnimy go innym podmiotom. W każdej chwili będziesz mógł się wypisać.
close-link